У Брянській області нова “бавовна”, піднявся стовп чорного диму: в регіоні оголосили збір силовиків. Фото

Новини

У Брянській області сталася нова “бавовна”, внаслідок якої піднявся стовп чорного диму. Для силовиків регіону оголосили загальний збір.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. За попередньою інформацією, у Брянській області горить склад Кришталевого заводу в місті Дятькове. obozrevatel.com

Для силовиків у Брянській області оголосили сигнал “Едельвейс”. Повідомляється, що Росгвардія посилюється в Севському, Суземському, Трубчевському та Климівському районах регіону.

Варто зазначити, що спецоперація на Брянщині називається “Едельвейс”, хоча кремлівський диктатор Володимир Путін називав “проявом неонацизму” появу в Україні бригади ЗСУ із назвою “Едельвейс”.

“Нещодавно одній із бригад ЗСУ, соромно сказати (соромно нам, їм немає) присвоїли найменування “Едельвейс” як гітлерівської дивізії, яка брала участь у депортації євреїв, стратах військовополонених, у каральних операціях проти партизан Югославії, Італії, Чехословакії. приховують, чиїми спадкоємцями вони вважають себе. Дивно, що на Заході цього ніхто з влади не помічає”, – сказав він під час послання до Федеральних зборів 21 лютого.

У Брянській області нова "бавовна", піднявся стовп чорного диму: в регіоні оголосили збір силовиків. Фото

У Брянській області нова "бавовна", піднявся стовп чорного диму: в регіоні оголосили збір силовиків. Фото

Оцените статью
Добавить комментарий