У Білорусі “полюють” на чоловіків, як втекли від мобілізації в РФ: почалися перевірки – ЗМІ

Новини

В аеропорту Мінська почали “полювати” на громадян Росії, які вирішили втекти від мобілізації. Паспорти чоловіків перевіряє міліція.

Про це повідомляє “Наша ніва”. За даними видання, 21 вересня білоруські силовики отримали розпорядження ідентифікувати громадян РФ, які приїхали до Білорусі, щоб вирахувати ухилянтів.

Зазначимо, серед тих, хто виїхав із РФ після оголошення указу президента Володимира Путіна, Білорусь є одним із популярних напрямків.

“Поки що на рівні усних розпоряджень доведено спостерігати за квартирами на добу, відстежувати нові машини у дворах із російськими номерами. Збирати інформацію, перевіряти документи”, – поділився з виданням білоруський оперативник.

У разі виявлення ухилянтів їх можуть передавати Росії, припустив співрозмовник видання, назвавши їх  затримання “простим завданням”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент РФ Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію у Росії. Вона стартувала 21 вересня. Призову, за словами глави Кремля, підлягатимуть росіяни, які перебувають у запасі.

Rate article