У Білгороді оголошено евакуацію: Кремль не може стримати повстанців – ЗМІ

Новини

Бої на території Росії перекреслили спроби Кремля звести до мінімуму наслідки конфлікту для пересічних росіян.
Росія починає новий раунд евакуації кількох тисяч дітей із Білгородської області на тлі боїв російських повстанців із армійськими підрозділами ЗС РФ. За словами губернатора області, за останній тиждень у регіоні внаслідок бойових дій загинули щонайменше 16 росіян, близько 100 отримали поранення. The Times.

За його словами, російська влада планує евакуювати близько 9000 дітей. Також у вівторок внаслідок бойових дій у селі Микільське загинули четверо людей.

“Обласна столиця, Білгород, все більше нагадує українське прифронтове місто. Коли The Times відвідала місто минулого тижня, там часто звучали сирени повітряної тривоги, а знаряддя ППО збили кілька ракет над містом. Понад 20 мирних жителів загинули за один день, коли Білгород зазнав обстрілу українськими ракетами у грудні”– пишуть британські журналісти.

Минулого тижня три групи російських повстанців, які виступають проти режиму Путіна, здійснили транскордонні рейди у Білгородській та Курській областях. Фактично у Росії йде громадянська війна, оскільки з обох боків конфлікту громадяни Росії воюють один з одним.

Рейди повстанців були присвячені президентським виборам, на яких Путін отримав п’ятий термін. Усі озброєні групи – легіон “Свобода Росії”, “Російський добровольчий корпус” та “Сибірський батальйон” – не приховують, що готуються повалити Путіна.

Бої на території Росії перекреслили спроби Кремля звести до мінімуму наслідки конфлікту для пересічних росіян. Росія також стала свідком серії атак українських безпілотників на енергетичні об’єкти у глибині своєї території, які, як вважають, скоротили її потужності з переробки нафти на 7 відсотків.

Rate article