“Тиск завжди присутній”: Олена Зеленська зізналася, як повномасштабна війна вплинула на її дітей

Новини

Перша леді України Олена Зеленська зізналася, що її вкрай засмучує життя своїх дітей через війну Росії проти України. Збройна агресія та майже повна відсутність спілкування із батьком сильно вплинули на їхнє світосприйняття.

Як розповіла дружина президента України Володимира Зеленського в інтерв’ю Yleisradioдонька – 19-річна Олександра – не має жодних планів на майбутнє, а син – 11-річний Кирило зацікавився у військовій справі. obozrevatel.com

“Повсякденні справи моєї доньки пов’язані з навчанням, але вона не має жодних планів на майбутнє. Це сумно для мене як для матері, – зазначила Зеленська та додала щодо сина: – Він знає всі типи ракет, які Росія запускає по нас. Він також може розрахувати їхню швидкість. Хотілося б, щоб мій син цікавився музикою, мистецтвом, спортом, а не мріяв служити в армії чи авіації”.

Перша леді проводить більше часу із дітьми, ніж заклопотаний Володимир Зеленський, і частіше буває вдома. І хоч родина намагається вести більш-менш спокійне життя, але повітряні тривоги постійно нагадують про жахливе сьогодення.

“Коли я допомагаю синові з домашнім завданням або доглядаю за нашими домашніми тваринами. Але коли вмикається сирена повітряної тривоги, ми повертаємося до реальності. Вранці я збираю дітей до школи й ми продовжуємо жити, але тиск війни завжди присутній. Життя не є нормальним”, – розповіла Зеленська.

Все ж іноді родина може зібратися разом на кілька годин. Як розповідала раніше перша леді, діти бачаться із батьком “приблизно раз на тиждень” або навіть рідше.

Нині донька Олександра вчиться в університеті та здобуває освіту правника, як і батько у молоді роки, а син Кирило навчається у школі.

Rate article