Цілий день готували засідку: у ЗСУ розповіли про знищення ворожої бронетехніки під Сіньківкою

Новини

ЗСУ розгромили колону окупантів, яка йшла на штурм Сіньківки у Куп’янському районі.

Чотири ворожі танки та БМП намагалися прорватися вузькою смугою крізь мінне поле. Поруч стояла й інша, раніше знищена чи підірвана військова техніка ворога.

Сьогодні, 29 січня, журналісти з The Wall Street Journal вирішили детально описати спробу ворога прорватися до Сіньківки, проте ЗСУ вже чекали на ворога, влаштувавши тому засідку.

Першою постраждала бронетехніка, що йшла попереду колони, коли нею випустили протитанкову ракету. Навіть незважаючи на перший удар, ворог не здався і їхав далі вперед. Однак пізніше розвернувся у зворотному напрямку, але вже було пізно. Український безпілотник атакував бронемашину, яка стала головною, заблокувавши іншим шлях до відступу. Піхота кинулася в лісопосадку, а два інші танки підірвалися на мінах. Поруч лягали касетні боєприпаси, випущені ЗСУ.

Командир 2-го батальйону 30-го ОМБр зізнався, що українські захисники цілий день планували цю засідку. Це село стоїть на шляху до Куп’янська.

Навіть незважаючи на те, що противник має перевагу в артилерії, ЗСУ вже рік тримають лінію фронту завдяки вмілій обороні.

Щільні мінні поля та робота у повітрі безпілотників зробила спроби штурму позицій ЗСУ практично неможливими.

Z-блогери зізналися, що у окупантів під Сіньківкою була дуже погана тактика.

Джерело пише, що 2024 рік буде складним для України. У той час, як Кремль нарощує військове виробництво, Захід може відмовити Києву у допомозі.

2023 року в результаті літнього контрнаступу ЗСУ не просунулися і не вийшли на ті рубежі, на які планували. При цьому на початку боїв було втрачено багато бронетехніки.

Експерти заявили, що бій під Сіньківкою показав яскравий приклад тактичного провалу РФ.

Не маючи можливості прорвати оборону, противник вирішив виснажити ЗСУ, втягуючись у позиційні бої, як за часів Першої світової війни.

Багато західних експертів зійшлися на думці, що якщо Захід не допоможе Києву, то зрештою ворогові під силу вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Раніше Зеленський озвучив три проблеми, якщо США не допомагатимуть Україні.

Тим часом Столтенберг закликає США зробити Україні офіційне запрошення до НАТО.

Rate article