Ці рослини краще завжди садити в тіні, щоб мати гарний вр0жай. Г0родникам на замітку

Новини

Мабуть, часто чули, що в тіні нічого не росте, окрім бур’янів, але це не правда.

Деякі дачники не мають можливості посадити ягідні кущі на сонячній ділянці, бо ці ділянки засаджують овочевими культурами. Залишають тільки тінисті ділянки, на яких можуть рости певні рослин, про які багато хто не здогадується.

Пропонуємо дізнатися, які рослини чудово ростуть в тіні та дають гарний врожай, отримуючи мінімум сонячних променів.

Лохина.

На тінистій ділянці можна посадити низькорослу лохину, яка не потребує багато сонця на відміну від звичайної. Також, існують певні сорти, які додатково є стійкими до морозів та холодів.

Аґрус.

Часто садівники висаджують кущі аґрусу не тільки задля смачного врожаю ягід, але й в якості живоплоту. Цей чагарник повноцінно росте, розвивається та плодоносить на затінених ділянках.

Ожина.

У природі ця вічнозелена низькоросла рослина росте та плодоносить в лісових прохолодних хащах. Тому, ожину можна сміливо садити на тінистих дачних ділянках.

Малина.

Малина не потребує постійного сонячного світла. Вона любить рости в тінистих місцях та у вологому ґрунті.

Суниця.

Звичайна полуниця погано росте у тіні та дає дрібний врожай кислих ягід. Однак, існують певні сорти суниці, які відмінно ростуть та плодоносять у тінистих місцях. Наприклад, сорт суниці «Олександрія» дає солодкі, великі та соковиті ягоди, не отримуючи виклику кількість сонячного світла.

Rate article