Ці дерева, мають рости біля кожного дому, щоб усі біди та негаразди обходили стороною

Новини

Дерева являються не лише прикрасою ділянки та створюють затінок, а й мають вплив на енергетику й долю господарів.

Однак, при підборі дерев для ділянки слід враховувати деякі фактори.

Розмір та форма крони.

Великі та густі дерева створюють затінок й не дають сонячному світлу потрапляти в оселю, а також, гілки можуть завдати шкоди даху чи фасаду.

Розміри та тип коренів.

У деяких дерев потужна та глибока коренева система, яка здатна підняти фундамент або пошкодити комунікації. Ці дерева висаджують на відстані 5-10 м від житла.

Склад та родючість ґрунту.

Деяким деревам потрібен особливий догляд та підгодівля, а інші забруднюють ґрунт або змінюють рівень його кислотності. Обирайте дерева, що відповідають конкретним умовам ґрунту та клімату.

Сусідство з іншими рослинами.

Деякі дерева конкурують з видами рослин за вологу та харчування, або виділяють речовини, що пригнічують зростання сусідніх рослин.

Також, слід враховувати ландшафтні особливості.

Стиль та архітектура будинку.

Дерева повинні гармонійно виглядати на фоні житла, підкреслювати переваги та приховувати недоліки. Для класичного стилю обирайте суворі й витончені дерева, для сучасного — екзотичні та яскраві.

Функціональність та естетика.

Дерева повинні захищати від шуму, пилу, вітру, небажаних поглядів або створювати затінок, затишок та радувати око. Щоб створити живопліт обирайте густі та колючі дерева — ялівець або шипшину, а щоб прикрасити фасад — вишню чи яблуню.

Сезонність та мінливість.

Дерева повинні приносити задоволення своїм виглядом та кольором. Щоб створити контраст на тлі снігу, обирайте ялину або кедр, для яскравого акценту влітку підійдуть дерева з червоним або жовтим листям — клен чи береза.

Народні прикмети, також, варто брати до уваги.

Символіка та магія.

Дерева здатні впливати на певні сфери життя — приносити успіх та щастя або навпаки — біди й негаразди. Вишня є символом багатства та успіху, а туя — самотності й розлуки.

Аура та енергетика.

Кожне дерево має власну енергетику та може впливати на стан людини та її оточення. Одні заряджають позитивною енергетикою, інші можуть забрати життєві сили та залучити хвороби. Яблуня є символом кохання та здоров’я, а верба — нещасть й сліз.

Під час вибору дерева для посадки спирайтеся на власний смак та почуття. Дерево повинно подобатися, викликати приємні асоціації та емоції.

Rate article