“Це не просто кум путіна”: з’явилися подробиці обміну Медведчука на захисників “Азовсталі”

Новини

Україна обміняла своїх героїв на екс-нардепа та лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, який уже дав свідчення слідству.

За словами в.о. голови СБУ Василя Малюка, Медведчук дав згоду, а суд задовольнив клопотання прокурора. top.politeka.net

На політика, який зрадив Україну, вдалося обміняти 200 героїв.

“Медведчук – це не просто кум путіна, а якісно задокументований нами державний зрадник. Його провина повністю зафіксована у відповідних матеріалах, зібраних СБУ. Крім того, під час роботи у справах Медведчука ми знешкодили не одну агентурну мережу, затримали багатьох державних зрадників та отримали велику кількість важливої ​​інформації, яка використовується в контррозвідувальних заходах», – заявив Малюк, додавши, що тепер завдяки обміну Україна змогла звільнити з російського полону героїв, на яких дуже чекають вдома.


При цьому він наголосив, що обмін Медведчука не завадить розгляду його справ у суді. За словами Малюка, буде застосовано процедуру спеціального судового розгляду за відсутності обвинуваченого.

 

У свою чергу глава Офісу президента Андрій Єрмак, коментуючи обмін, заявив, що Медведчук уже дав усі свідчення слідству

«Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який уже дав усі можливі свідчення слідству. А 5 героїв-командиров «Азовсталі» – на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу», – заявив Єрмак.Додамо, що п’ятеро звільнених командирів, троє з яких з «Азова», будуть до кінця бойових дій у Туреччині під протекцією президента Ердогана

Оцените статью
Добавить комментарий