Це критичні втрати: 3-я штурмова зробила важливу заяву про ситуацію під Авдіївкою

Новини

Біля Авдіївки тривають запеклі бої, незважаючи на явне зменшення атак супротивника. Стримує загарбників 3-я окрема штурмова бригада ЗСУ. Там уточнили оперативні дані про нові втрати РФ.

Важливим повідомленням військові зробили увечері 13 березня у соціальних мережах. Як уточнила бригада, після звільнення населеного пункту Красногорівка 3 ОШБр продовжує боротися за цей напрям.

Наразі маємо: понад 500 “відмінусованих” окупантів, а також до 20 знищених ворожих броньованих машин, танків, ЗРК, артсистем, САУ та значну кількість автотехніки росіян.

Там назвали це критичною поразкою.

“Так, за чисельністю втрат, противнику було завдано критичної поразки на рівні полку, але переважаючі кількісно збройні сили РФ не відступають. Бойова обстановка залишається надскладною”, – заявила 3 ​​ОШБр.

Водночас, українська бригада продовжує “прати” піхоту РФ, висловилися військові. Поточне завдання – стримати штурми та не дозволити росіянам здійснити прорив углиб оборони Авдіївського спрямування, кажуть там.

Ситуація на Авдіївському напрямку для Сил оборони України стабілізується. Наступ окупаційних військ від Авдіївки після швидких успіхів у середині лютого сповільнюється.

Rate article