Це кінець для Путіна! Армія РФ дає назад – новий наказ: сил більше немає. Україна переможе!

Новини

Стало відомо, що армія окупантів починає окопуватися. Отже, у Путіна закінчилися сили для наступу.

Ресурсів для продовження наступу в Україні окупаційна армія РФ вже не має. Повідомляє korupciya.com

Російська армія почала завозити на окуповані нею територією України залізобетонні доти. Конструкції було помічено на українському Півдні. Це говорить про те, що агресор переходить від настання оборони.

Таку думку у своєму блозі у Facebook висловив журналіст Іван Яковіна.

“У Путіна закінчилися сили наступати. Він збирається окопуватися. Упевнений, що незабаром з Москви кричатимуть криком про миролюбність і бажання “припинити жахливу війну, яку розпочав Захід”. кричали телепропагандисти і бачу ці статті прихильників Путіна на Заході: “Настав час змусити Зеленського розпочати переговори”, “Росія хоче лише миру”, “Київ наполягає на продовженні безглуздої бійні”…” – висловив думку Яковіна.

Він вважає, що єдиною правильною тактикою Заходу в даній ситуації є нарощування військових постачань в Україну. Примітно, що синхронно з появою дотів МЗС РФ виступило з дуже цікавою заявою.

Він закликав Київ та Захід “змиритися з територіальними реаліями”. Очевидно, що Москва всіма силами намагатиметься зберегти за собою нові території України, які їй вдалося захопити після повномасштабного вторгнення.

Така зміна риторики відбулася на тлі активної роботи на фронті реактивних систем HIMARS, якими ЗСУ почали активно громити тилові склади та бази окупантів. Наступальний потенціал російської армії остаточно підірвано. Важливо відзначити, що Київ категорично заперечує сценарій із територіальними поступками Москві. Це декларував, зокрема, особисто президент Володимир Зеленський. Він наголошував, що такий варіант лише відкладе війну та розпалить апетити Москви.

Водночас військовий експерт олег Жданов припустив, як закінчиться війна.

«На полі бою», – зазначає він.

Уже 5 місяць триває повномасштабна війна росії з Україною. Бойові дії мають закінчитися перемогою Збройних сил України.

Таку думку 24 каналу висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов. За його словами, війна з росією буде складною.

Попереду на українців можуть чекати вкрай складні і кровопролитні бої.

Це буде нелегка війна, іноді з “м’ясорубкою”. Але вона повинна закінчитися розгромом російської федерації по полі бою,– наголосив військовий експерт.

Що ж стане крапкою у війні ?

Жданов додав, що вирішальна битва між українськими військами та загарбниками не обов’язково має відбутися аж на російському кордоні.

Це може статися і раніше, якщо росія буде змушена дати нам рішучий бій. Саме цей рішучий бій та перемога у ньому може стати крапкою у цій війні,– зазначив він.

Військовий експерт переконаний, що інші варіанти розвитку подій – припинення вогню, домовленості, перемир’я – не принесуть ніяких результатів.

“Це буде просто відкладена війна. Ми це вже проходили”, – додав Жданов.

Оцените статью
Добавить комментарий