Три ситуації, коли не можна ставити телефон на зарядку. Беріть на замітку

Новини

Кожен заряджає телефон різними способами. Хтось постійно тримає пристрій на зарядці, а хтось користується нею лише при повному розрядженні акумулятора. Однак, слід знати, як правильно заряджати смартфон, щоб не зіпсувати батарею.

Деякі спеціалісти з ремонту гаджетів стверджують, що не можна заряджати їх до 100%. Найкраще тримати акумулятор зарядженим в межах 40-80%. В такому випадку акумулятор не сильно завантажується та термін його служби продовжується.

Якщо постійно заряджати телефон до 100%, він перебуватиме в постійній напрузі, що має негативний вплив на його функціонал.

Дотримуйтесь кількох правил при заряджанні пристрою.

Спека та сонячні промені.

Тримайте телефон подалі від прямих сонячних променів, інакше він буде швидко нагріватися. Також, не тримайте смартфон в надто спекотному приміщенні. Краще заряджати пристрій в тіні та в охолодженому приміщенні.

Активація програм.

Не можна користуватися смартфоном під час зарядки. Це призводить до перегрівання пристрою, через що він може вийти з ладу.

Оригінальна зарядка.

Використовуйте лише оригінальні зарядні пристрої. Дешеві підробки мають негативний вплив на акумулятор, роз’єм, а також, окислюються, через що можуть пошкодитися мікросхеми всередині телефона. Дешеві зарядки можуть швидше заряджати, але також прискорюють знос акумулятора.

Rate article