Три правила вирощування кавунів, щоб виросли великі та солодкі

Новини

Багато хто з нас, ласуючи влітку соковитим шматком кавуна, мріє виростити на своїй ділянці такого ж велетня. Деякі садівники вважають, що в наших кліматичних умовах це неможливо, але досвід інших свідчить про зворотне: виростити великі та солодкі кавуни в Україні цілком реально.

Секрет успіху полягає в дотриманні трьох головних правил:

1. Формування рослини:

Не шкодуйте видаляти зайві батоги! Залишайте на рослині не більше 3-х найсильніших, адже велика кількість батогів забирає багато сил у рослини, не даючи їй сформувати дійсно великі плоди.

2. Правильне нормування зав’язей:

Навіть на 3-х залишених батогах не варто залишати всі зав’язі. Зазвичай на кожному батозі рекомендують залишати не більше 3-х плодів, які отримуватимуть максимум поживних речовин і зможуть вирости по-справжньому великими.

3. Добрива та підживлення:

Ще з осені подбайте про ґрунт, вносячи необхідні добрива. А після посадки кавунів зробіть акцент на азотні добрива, які допоможуть рослині наростити зелену масу, а згодом і дати рясний урожай.

Дотримуючись цих простих правил, ви значно збільшите свої шанси виростити на дачі справжні кавунові велетні, які здивують своїми розмірами та порадують чудовим смаком.

Пам’ятайте: вирощування кавунів – це не лише кропітка праця, а й захопливе заняття, яке може подарувати вам не лише рясний урожай, а й заряд позитивних емоцій.

Rate article