Труїли дівчат по всій Україні: Небезпечну банду “накрили” у Хмельницькому

Новини

В Україні банда злочинців труїла жінок, після чого викрадала їхні цінні речі та гроші. Про це повідомили в прокуратурі Хмельницької області.

Як стало відомо, організатором злочинної групи була 23-річна мешканка одного із сіл Миколаївської області. Спочатку вона залучила до вчинення злочинів свого 30-річного товариша, який раніше вже неодноразово був засуджений.

Вже після цього вони отруїли небезпечним препаратом трьох дівчат з Донеччини. Метою стало те, що вони хотіли вкрасти їхні ювелірні прикраси та гроші. “Згодом зловмисниця долучила до групи ще одного знайомого – 31-річного мешканця Запоріжжя. Разом вони винаймали у автопрокатах автомобілі і роз’їжджали Україною, вишукуючи чергових жертв на курортах, базах відпочинку та розважальних закладах. Організаторка представлялася сестрою чоловіків і пильно стежила за реалізацією злочинів. Хлопці знайомилися з потенційними жертвами та, втершись у довіру, підсипали їм отруйну речовину у їжу або напої. Коли потерпілі втрачали свідомість, — грабували їх”, – розповіли в прокуратурі.

В Хмельницькому вони підсипали дозу препарату у каву двом місцевим мешканкам. Внаслідок чого одна з них – 29-річна жінка – померла від отруєння прямо на вулиці. Її 32-річну подругу ледве врятували лікарі.

“Експертиза показала, що смерть потерпілої наступила від отруєння антипсихотичним препаратом. Жінку та одного спільника засуджено до 14 років позбавлення волі, ще одного фігуранта – до 10 років 6 місяців ув’язнення, з конфіскацією майна усіх. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку”, – додали в пресслужбі прокуратури області.

Оцените статью
Добавить комментарий