Трагічна звістка..Зірка “ТСН” Алла Мазур повідомила про смерть свого тата: “Ми провели тебе до мами, на Небо..І дуже вас любимо, мамочко і таточку!”

Новини

Трагічну звістку ведуча повідомила на своїй сторінці у Facebook та поділилася теплими спогадами про тата.

«Я завжди тобою пишалася. Знала, що у мене найкращий в світі тато, і відчувала себе навіть долученою до такого собі «ордену посвячених»). Бо знаєш, як круто було в 5 років заходити в твій кабінет практично без стуку, минаючи чергу – бо там МІЙ тато лікує зуби іншим? Вже пізніше я зрозуміла, що минати чергу недобре, без стуку – в кабінет не можна. І взагалі мені пояснили, що відволікати тата під час роботи не треба», — написала Алла Мазур.Пише  1plus1

Раніше, 18 березня ведуча не змогла вийти в ефір «ТСН. Тиждень», адже тата забрали до лікарні. Алла Мазур відправилися з родиною до лікарні, аби підтримати батька.

«А ще ти терпляче переносив мої експерименти і «блискучі ідеї». І навіть не образився, коли я років у 8 вчилася накручувати волосся на бігуді саме на твоїй шевелюрі, поки ти спав. І вранці, коли треба було спішити на роботу – ця накручена шевелюра розвалювалася в різні боки…Ти так само погодився на мою ідею і зараз, наприкінці 2022-го. Я купила нам всім святкові светри і наполягла, щоб ми зустрічали 2023 саме так: бо треба ж якось підняти настрій, коли тебе обстрілюють? І ось які ми красиві з тобою, в наших яскравих светрах… Я тоді ще не знала, що новий рік – разом зустрічаємо востаннє. У нас ще було стільки планів на літо… І навіть коли навалилась хвороба – ти не здавався наслідкам інсульту, я годувала тебе з ложечки і вірила, що – прорвемося… Не вдалося. Ми провели тебе до мами, на Небо. І все ще плачемо, перебираючи дитячі фото. Бо залишаємося вашими дітьми. І дуже вас любимо, мамочко і таточку!», — пригадує Алла Мазур останні роки з батьком.

Наприкінці Алла Мазур написала слова вдячності усім, хто молився за здоров’я її тата та підтримував у цей непростий час.

«Я шукала дитячі фото, де ми всі разом, але при всіх переїздах частина розгубилася. А ось цю – люблю особливо. І дякую усім, хто молився за здоров‘я тата. Бережіть своїх рідних. І частіше робіть сімейні фото».

Висловлюємо щирі співчуття Аллі та її родині. Вічна пам’ять.

Rate article