Тепер Відключення світла зменшаться до 4-6 годин на добу: коли очікувати поліпшення

Новини

В Україні тривають ремонти й відновлення енергетичної системи, що дозволить зменшити відключення світла до 4-6 годин на добу в кінці серпня. Очікується, що восени ситуація з електропостачанням стане значно комфортнішою, хоча необхідно бути готовими до можливих нових атак на енергетичну інфраструктуру.  obozrevatel.com 

Про це розповів в ефірі Київ24 директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко. “Добра новина в тому, що ремонти й відновлення енергетики тривають. Я абсолютно певен, що в серпні стане відчутно краще ситуація. Восени стане дуже комфортно. Мені важко передбачити атаки на енергоінфраструктуру, але до того йде. Дуже важливо, що ситуація покращиться в останній декаді серпня“, – зазначив Харченко.

Він також підкреслив, що за його підрахунками, обмеження триватимуть 4-6 годин на добу, починаючи з останніх десяти днів серпня.”Приблизно останні 10 днів серпня. Я думаю, що обмеження будуть тривати 4-6 годин на добу, не більше“, – підкреслив він.

Володимир Кудрицький, очільник НЕК “Укренерго”, раніше повідомляв, що Україна втратила близько 9 гігаватів генеруючих потужностей через сім останніх російських атак на енергосистему. Кудрицький підкреслив важливість готовності до можливих нових атак та необхідність відновлення генерації до зими.

“На жаль, нам доводиться мати справу з реаліями, які полягають у тому, що атаки, ймовірно, триватимуть. І ми повинні бути готовими, ми маємо відновити якомога більшу частину генерації до зими. Ми повинні просити додаткову ППО для захисту того, що ми відновлюємо. Але також ми мусимо розгортати нові генеруючі потужності, щоб переконатися, що, якщо росіяни знову здійснять ці атаки, вони не зможуть сконцентруватися на 10 чи 15 великих електростанціях, а матимуть справу з величезною кількістю малих “, – зазначив Кудрицький.

Rate article