“Так війну не виграти”, – російський пропагандист із сумом визнав правду про становище армії РФ в Україні

Новини

На російському телебаченні з вуст пропагандистів та військових експертів дедалі частіше звучить неприваблива правда про становище російської армії на фронті в Україні.

Російський військовий експерт Владислав Шуригін в ефірі “Першого каналу” з сумом визнав, що армія РФ зазнає великих втрат і при цьому не може досягти на фронті жодного результату. За його словами, навіть нещасне село Кринки в Херсонській області росіяни безуспішно штурмують щонайменше чотири місяці, але при цьому не тільки не досягли жодного результату, але ще й втратили величезну кількість солдатів. За словами пропагандиста, йому знову і знову доводиться повторювати в ефірах, що битвами за хатину лісника війну не виграти.

Про цю несподівано правдиву промову путінського прислужника розповів на своєму YouTube-каналі український журналіст та блогер Денис Казанський.

Як відомо, робота російських пропагандистів полягає в тому, щоб постійно брехати, як усе гаразд. Але заяви Шуригіна свідчить про те, що навіть затяті путіністи знають непривабливу правду про російську армію і при цьому продовжують підтримувати війну заради війни.

“Вони ж не виступають проти Шойгу, Герасимова, Путіна. Ви розумієте, який це рівень безумства? Вони розуміють всю безглуздість і безперспективність цієї бійні для РФ, але отримують гроші і продовжують підтримувати безглузде винищення своїх співгромадян”, – резюмував журналіст.

Rate article