Святої Мокрини — 6 липня. Що потрібно зробити в цей день, щоб недуги обходили стороною

Новини

Вшанувати пам’ять святої Мокрини потрібно 6 липня, яка була сестрою Василя Великого та Григорія Нісського. Люди у молитвах просять святу дати їм здоров’я та принести у дім щастя, мир та добробут.

Народилася дівчина у матері, яка вірувала у Господа. Їй наснився сон, де янгол попросив її назвати свою доньку Феклою. Мати так і зробила, але всі називали її Мокриною, на честь бабусі. Мати займалася освітою доньки, не дивлячись на те, що родина була великою. Для того, щоб виховати у доньці благочестя, мати шукала приклади зі Святого письма та псалмів. Вона водила доньку у храм на служби, щоб навчити її любити Всевишнього.

Свята не змогла вийти заміж, бо її наречений помер, тому все життя провела у цноті. Жила Мокрина у домі батьків та допомагала служницям. Після від’їзду всіх братів та сестер, Мокрина вмовила мати подарувати служницям свободу, а самим піти у монастир.

Після смерті матері Мокрини, вона все правління взяла у свої руки та очолила церкву сестер. Її дуже поважали, вона була стриманою та суворою. Володіла свята даром чудо творення, яким нагородив її Всевишній. Саме Мокрина врятувала людей від голоду, лікувала їх своїми дотиками. Коли свята померла, її поховали поряд з батьками.

Rate article