Світло почнуть давати ще рідше: в Укренерго опублікували графіки відключень на середу

Новини

Що відомо про графіки відключення на завтра, 26 червня

25 червня заходи обмеження споживання діяли протягом усієї доби. З 19:00 обсяг обмежень був більшим. Обленерго по всій території України застосовувало графіки погодинних відключень з 00:00 до 24:00. Обсяг обмежень був уже більшим з 02:00 до 05:00 та з 12:00 до 23:00. Які ж будуть графіки 25 червня, повідомляє Укренерго.

Українців заздалегідь попереджають про відключення та знайомлять їх із щоденними графіками відключення. Щоб ознайомитися з графіком у своєму регіоні, можна зайшовши в кабінеті споживача або на офіційних сайтах обленерго. Також можна скористатися соцмережами.

Головною причиною введених графіків відключення світла є наслідки ракетних ударів окупантів по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак.

Для подолання дефіциту в енергосистемі вдаються до імпорту та аварійної допомоги із країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тож Диспетчерський центр “Укренерго” змушений вживати заходів щодо обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

Завтра, 26 червня, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 00:00 до 24:00. Обсяг обмежень буде найбільшим з 17:00 до 23:00.

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Rate article