Світан розповів, через скільки закінчиться війна: “Ми зможемо це зробити до…”

Новини

Як пише Politeka.net , Роман Світан – успішний український військовий експерт, полковник запасу, який у 2014 році пройшов російський полон. Спеціально для Politeka Online фахівець розповів , як швидко може закінчитися війна.

“Два етапи. Перший етап, це зачистка росіян та знищення російської армії та вихід на межі 91-го року. Якщо динаміка така збережеться як зараз поставок, ми це зможемо зробити до кінця року. Вийти на узбережжя Азовського моря на кінець весни, зачистити Крим за літо і відрізати Донбас від Росії і зачистити Донбас за осінь до кінця цього року.Може залишитися десь якісь осередки опору, але вони будуть очищені, можливо, наступного року… Але ще раз це важливо, якщо залишається така ж динаміка, яка ось була у січні-лютому і в березні і вона не перезарядиться, нас не втримають, як це було двічі минулого року”, – зазначив Світан.

Також фахівець додав, що після звільнення України у нас залишиться лінія фронту, яка проходитиме державним кордоном. Наступати ВСУ вже не буде потрібно, а лише тримати оборону близько 10 років, поки Росія розвалюватиметься під тиском санкцій, а також України.

Оцените статью
Добавить комментарий