Свекруха заявила, що моя дитина – не від її сина. З боку чоловіка аналіз дав свекор. І ось прийшли результати…

Життєві історії

Наташа була дуже хорошою, але свекруха досі не могла до неї звикнути. Так, дружина єдиного сина, 22 роки, але що поробиш-то? Євген теж хороший. Познайомилася Наташа з ним на роботі. Весілля зробили скромне, на медовий місяць вирушили за кордон. Повернувшись з відпустки, Наташа прийняла на себе перші претензії. По-перше, син повинен був привести невістку додому, а потім – навіщо вам ця відпустка? Краще б дав rроші ці мені на ремонт. Незабаром наро дився син — і свекруха прям як з ланцюга зірвалася.

Відразу ж заявила, що дитина ця не від її сина. Дійшло до того, що батьки чоловіка заявилися додому до молодих-розбиратися! — Женя, це не твій син. Послухай мене — я тобі діло говорю. Вирішили провести тест, взяли всі аналізи. З боку чоловіка на це погодився свекор. Прийшли результати, ймовірність спорідненості-нуль відсотків. Звісно, і в родині почалися сkандали. Але прийняли вони єдине правильне рішення-зробити ще один тест. На цей раз було вирішено взяти ана лізи у самого Жені. Коли прийшли результати – щастю батьків не було меж-спорідненість склала 99 відсотків.

Але чому тоді перший тест показав такі результати? Виходить, Євген — не син свого офіційного батька! Наталя помчала в будинок батьків Євгена. На її щастя, двері відчинив свекор. — Андрію Сергійовичу, ваша дружина шукала щось на нас, але в підсумку наговорила на свою голову. Вона вам сама щось не домовляє. Свекруха в цей момент була на кухні. Було чутно, як вона почала ридати. І вийшла вже з заплаканими очима. Швидше за все, вона знала про те, що Євген не від Андрія. Тоді навіщо вона затівала всю цю історію? Досі незрозуміло!

Rate article