Супер-талановита українка Таїсія Онофрійчук, яка зробила фypор у Європі та світі якось сказала ЦЕ …. Слова справжньої чемпіонки здивували фанатів

blank Uncategorized

Бронзова призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастики Таїсія Онофрійчук відповіла на запитання вболівальників у інстаграмі.

«Якби не гімнастика, який інший спорт ти б обрала?»

«Фігурне катання», – відповіла гімнастка.

У французькому Тьє завершився третій етапі Гран-прі з художньої гімнастики сезону-2025. На етапі збірна України завоювала дев’ять нагород, а Таїсія Онофрійчук стала абсолютною чемпіонкою особистих змагань.

До заявки України на Гран-прі у Франції в індивідуальних вправах увійшли три спортсменки: Таїсія Онофрійчук, а також Поліна Каріка й Анастасія Ікан. У команді Україну представили Поліна Городнича, Валерія Перемета, Кіра Ширікіна, Надія Юріна, Олександра Ющак, Лейла Юсіфзад.

У перший день змагань українки вибороли нагороди у багатоборстві: Онофрійчук здобула “золото”, а Каріка — “бронзу”. Змагання Гран-прі продовжились у неділю, 30 березня, фіналами у команді та особистих дисциплінах в окремих видах — в кожному “синьо-жовті” здобули нагороди.

Як виступили українки на третьому Гран-прі з художньої гімнастики?

  • До перемоги у багатоборстві Таїсія Онофрійчук додала ще чотири золоті медалі з усіх вправ в окремих видах, ставши абсолютною чемпіонкою етапу. Найкращий результат гімнастка показала у вправах з обручем — заробила 30.150 бала. У фіналі з булавами українка отримала 28.650 бала, зі стрічкою — 28.600, а з м’ячем — 28.550.
  • Поліна Каріка, яка у багатоборстві здобула “бронзу”, змогла вибороти одну медаль вищого ґатунку. Українка стала срібною призеркою у фіналі з обручем, набравши 27.900 бала. Також Каріка посіла третє місце у вправах з булавами — 27.800 бала.

Україна здобула дев'ять нагород на етапі Гран-прі з художньої гімнастики у Тьє. Онофрійчук – абсолютна чемпіонка етапу

Поліна Каріка на етапі Гарн-прі в Тьє. Ulrich Faßbender/Anna Kull, Creapik

  • У команді Україна змогла піднятися на подіум у правах з п’ятьма стрічками: здобула “срібло”, набравши за виступ 21.000 бал. У боротьбі за перше місце “синьо-жовті” поступились представницям Угорщини, які заробили 23.550 бала.

Гран-прі з художньої гімнастики (Тьє, Франція): усі медалі українок

  • Особисте багатоборство: “золото” — Таїсія Онофрійчук; “бронза” — Поліна Каріка
  • Обруч: “золото” — Таїсія Онофрійчук; “срібло” — Поліна Каріка
  • Булави: “золото” — Таїсія Онофрійчук; “бронза” — Поліна Каріка
  • Стрічка: “золото” — Таїсія Онофрійчук
  • М’яч: “золото” — Таїсія Онофрійчук
  • Групові вправи з 5 стрічками: “срібло” — збірна України (Поліна Городнича, Валерія Перемета, Кіра Ширікіна, Надія Юріна, Олександра Ющак, Лейла Юсіфзаде)

Четвертий етап Гран-прі з художньої гімнастики відбудеться 4-6 квітня у болгарській Софії.

Page

 

Rate article