Суди призупинили 2 гучні справи проти Трампа: їх будуть розглядати уже після виборів

Новини

Суди відклали розгляд справи про втручання Трампа у вибори

Апеляційний суд штату Джорджія в середу, 5 червня, ухвалив наказ про призупинення справи, попереднє слухання апеляції за якою було призначене на жовтень. Це означає, що до виборів судовий процес у справі проти ймовірного кандидата в президенти від Республіканської партії не відбудеться.

Зазначимо, що справа про втручання у вибори в штаті Джорджія проти Дональда Трампа та кількох співвідповідачів офіційно призупинена, поки розглядається питання про усунення окружного прокурора округу Фултон Фані Вілліс в апеляційному суді. Її звинувачують у залученні свого партнера в стосунках Натана Вейда в якості головного обвинувача у цій справі.

Додамо, що у Федеральному суді також розглядають справу про незаконне зберігання Трампом секретних документів у його маєтку після закінчення президентського терміну.

В середу федеральна суддя Ейлін Кеннон змінила графік судового процесу. Вона призначила розгляд низки клопотань адвокатів у цій справі на кінець червня.

Зеленський розкритикував мир з Росією на умовах Трампа: що відомо

  • Зеленський попередив, що наміри Трампа завершити війну в Україні шляхом поступок можуть мати небезпечні наслідки не лише для України, але й для позиції США у світі.
  • Президент України висловив упевненість, що російський президент Володимир Путін не зупиниться на Україні у разі перемоги у війні. Він зазначив, що ймовірна домовленість Трампа з Путіним не зупинить російського диктатора.
  • Гарант наголосив, що у разі перемоги Путіна президент США видаватиметься слабким, що вплине не лише на особистий імідж американського лідера, але й на інституційність США.
Rate article