Суддя “Танців з зірками” Влад Яма ошелешив фанатів зовнішнім виглядом: так і не скажеш, що йому 41 рік

Новини

Здобувши колись величезну популярність в Україні, сьогодні відомий хореограф Влад Яма будує своє життя за кордоном. Як виглядає 41-річний танцюрист, проживаючи у сонячному Маямі?

Влад Яма показав, як виглядає у 41 рік під час життя за кордоном

Влад Яма – ім’я, яке асоціюється з талантом, харизмою та величезною популярністю. Будучи одним з найвідоміших хореографів України, він завоював серця мільйонів шанувальників як суддя улюбленого телепроекту “Танці з зірками”. Проте, останні роки його життя зазнали значних змін, які викликали неоднозначні реакції серед шанувальників.

Влад Яма з початку війни переїхав з родиною до Америки
Влад Яма з початку війни переїхав з родиною до Америки

Коли ситуація в Україні загострилася, він прийняв важке рішення залишити країну разом зі своєю родиною. Багато шанувальників відвернулися від нього, вважаючи його вчинок зрадою. Проте, Яма пояснив, що не міг залишити дружину та сина в небезпеці, тому рішення про виїзд було прийняте швидко.

Влад Яма з дружиною Лілією та сином
Влад Яма з дружиною Лілією та сином

Спочатку зіркова сім’я переїхала до Європи, а звідти до Маямі – міста, яке стало для них новим домом. Саме у цьому сонячному куточку планети родина часто відпочивала раніше, а тепер вирішила залишитися на постійне проживання.

У Маямі Влад Яма не лише продовжує займатися танцями, але й відкрив для себе нову професію – діджеїнг. Хореограф зізнається, що захоплення музикою стало для нього новим викликом та натхненням. Вік для Влада – лише цифра, адже у свої 41 він продовжує активно розвиватися та знаходити нові можливості для творчості.

За кордоном Влад Яма освоює нову професію – діджеїнг
За кордоном Влад Яма освоює нову професію – діджеїнг

Останнім часом Яма не веде активно соціальні мережі та рідко публікує нові світлини. Проте нещодавно він порадував своїх шанувальників фото під водою у басейні, що свідчить про його прагнення до самовираження та експериментів.

Незважаючи на відстань, Влад Яма залишається вірним своїй батьківщині. Він активно займається благодійною діяльністю, організовує майстер-класи, а також зустрічається з українськими бійцями, які проходять реабілітацію в США. Яма не сидить склавши руки – він робить все можливе, щоб підтримати Україну у важкі часи.

Влад Яма не приховує свого бажання повернутися до України. Він мріє, щоб його син ходив до української школи, щоб вони знову могли жити у рідній країні. Проте, поки війна триває, родина Ями залишається у Маямі, де вони намагаються будувати нове життя, не забуваючи про свої корені.

Rate article