Стало офіційно відомо про хворобу Андрія Данилка: “Діагностовано важку форму…”

Новини

Як повідомили менеджери артиста естонському виданню Limon, європейський тур Сердючки доведеться перенести на два місяці вперед. Справа в тому, що у 49-річного Андрія Данилка було діагностовано важку форму ларингіту, на фоні якого стався крововилив у голосову зв’язку.

“Це небезпечний стан, який потребує серйозного лікування та повного голосового спокою протягом кількох тижнів”, – заявили представники Андрыя Данилка.  politeka.net

У зв’язку із цим весь європейський тур Вєрки Сердючки відкладається. Дата нового концерту в Таллінні – 19 травня 2023 року.

“Ми вибачаємося за можливі незручності, пов’язані з перенесенням, і просимо зберегти квитки, щоб насолодитися повною мірою шоу-концертом Вєрки Сердючки вже навесні цього року!”, – звернулися організатори концерту до шанувальників Вєрки Сердючки.

Андрій Данилко тримався до останнього. Раніше його виступ у Неаполі дивом відбувся, незважаючи на те, що артист мав ларингіт, високу температуру і в нього пропадав голос. Пізніше зі сцени в Барселоні Сердючку довелося буквально забирати на руках. Андрій поскаржився публіці на проблеми із голосом, а потім упав на руки своїх помічників. Але наприкінці все одно повернувся на сцену, щоби виконати фінальну пісню.

Rate article