США знищать усі позиції росіян в Україні, якщо Кремль застосує ядерну зброю, – МЗС Польщі

Новини

Про це в інтерв’ю заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський. Він додав, що Росію також застерегли від застосування ядерної зброї й інші країни.

“Це не дитяча забавка”

Сікорський повідомив, що США вже погрожували Росії, що всі військові цілі окупантів будуть знищені в Україні, якщо Кремль вирішить скористатися ядерною зброєю.

Американці сказали росіянам: “Якщо ви підірвете ядерну бомбу, навіть якщо вона нікого не вб’є, ми вдаримо по всіх ваших позиціях в Україні звичайною зброєю, ми знищимо їх усіх”,
– розповів Сікорський.

Очільник МЗС Польщі додав, що Китай та Індія також застерегли Кремль від застосування ядерної зброї. Сікорський наголосив, що ядерка – це “не дитяча забавка”. Якщо Кремль вирішить застосувати її, то “Японія та Корея також стануть ядерними державами, хоча не хочуть цього”.

Росія почала навчання з ядерною зброєю

  • У Росії 21 травня стартували навчання із застосуванням тактичної ядерної зброї. Як заявляли в міноборони Росії, мета цих навчань – практичне відпрацювання питань підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї. Зокрема, окупанти відпрацьовують завдання отримання спеціальних боєприпасів для комплексу “Іскандер”, спорядження ракет та потайного висування у позиційний район для підготовки до пусків.
Rate article