Схожі, як дві краплі води: у Олі Полякової з’явився “двійнuк” – «А шо тільки у цих може бути…»

Новини

Співачку Олю Полякову та телеведучу Машу Єфросинину пов’язує не лише спільна робота у Ютуб-проекті «Дорослі дівчатка», де знаменитості обговорюють різні жіночі теми та діляться з шанувальниками інтимними моментами свого особистого життя, а й міцна дружба.

Оля Полякова та Маша Єфросиніна
Оля Полякова та Маша Єфросиніна

У мікроблогах знаменитостей часто можна побачити їх разом. Так, сьогодні, 3 листопада, в Instagram Поляковій та Єфросиніній з’явилися відео, на якому Марія постала у дуже незвичайному для себе образі довговолосої білявки. Зміни були настільки кардинальні, що з першого погляду її навіть не впізнати.

Потім у кадрі з’являється Полякова, яка відразу ж зауважує, що в білій перуці її подруга, як дві краплі води, схожа на неї.

Оля Полякова и Маша Ефросинина
Оля Полякова та Маша Єфросиніна

“Я знайшла собі двійника!” А шо у тих з…п можуть бути (Оля має на увазі nуtіна, у якого, за чутками кілька двійників), у мене теж можуть бути. Нафарбуємо тобі рожеві губи, стрілки. Боже, ти дуже гарна», – каже Полякова на камеру.

Таке ж відео з’явилося й у Єфросініної. У коментарях передплатники також зазначили, що вона схожа на Полякову, а також блогерку Дашу Квіткову, матір Драконов і скандально відому ведучу Оксану Марченко, яка спочатку bійни втеkла в Росії.

А що ти скажеш із цього приводу?

Оцените статью
Добавить комментарий