“Шо ви там? Уже усі осередки пожеж у лісах Сибіру виявили?” Українські рятувальники потролили російських колег. Фото

Новини

Українські рятувальники потролили російських колег через збитий напередодні українськими захисниками безпілотник МНС Росії над Донеччиною. Вони нагадали про масштабні лісові пожежі у російському Сибіру, вогнища яких мали би виявляти ці безпілотники замість того, аби літати над українським Донбасом.

У ДСНС також поцікавилися, яким “шквальним вітром” несе на українську територію те, що мало би рятувати життя росіян у них вдома. Про це йдеться у дописі Державної служби з надзвичайних ситуацій, що з’явився на її Telegram-каналі. .obozrevatel.com

Напередодні у Командуванні Операції об’єднаних сил показали збитий українськими воїнами над Донеччиною безпілотний літальний апарат “Орлан-10”. На відміну від попередніх приземлених українцями ворожих “пташок” цей БПЛА не стоїть на озброєнні російської армії, а належить МНС РФ.

Те, що російське МНС запускає свої безпілотники над українським Донбасом замість того, аби використовувати їх при гасінні масштабних лісових пожеж, що наразі вирують у російському Сибіру, неабияк здивував українських рятувальників.

“МЧС России, шо ви там? Вже усі осередки пожеж у лісах Сибіру виявили, раз вирішили політати своїми Орланами над Донеччиною? Чи це ваше сміття випадково шквальним вітром на нашу територію занесло? Так треба ж слідкувати за штормовими попередженнями”, – зазначили у ДСНС.

Українські рятувальники не втрималися від тролінгу на адресу російських колег, які, на думку українців, віднедавна втратили право називатися рятувальниками.

“Нагадуємо! Під час сильних поривів вітру не рекомендується: ходити під рекламними щитами, стояти біля високих дерев (особливо тополь) та ліній електропередач, а також запускати розвідувальні безпілотники у небі чужої країни. Дотримання цих простих правил допоможе зберегти ваші життя та майно. Про совість чи сумління вже не йдеться, бо з 24 лютого у вас нічого притаманного благородній професії рятувальника не лишилося”, – констатували у ДСНС.

Українці переконані: усі крапки над “і” неодмінно розставить історія.

“Ваш внесок у цю війну так само піде на смітник історії, як і ті дирижаблі міністерства охорони довкілля росії, які запускатимуть після того, як закінчаться ваші беспілотники та повітряні змії міністерства велікой руской культури”, – переконані у ДСНС.

тливо величезні площі лісів – свідчить лише про одне: з БПЛА в окупантів вже зовсім сутужно.

Оцените статью
Добавить комментарий