Щойно Дворічну Віолетту знайшли після довгих пошуків: що з дитиною, фото та подробиці

Новини

На Харківщині знайшли зниклу 2-річну Віолетту Мужичук.

“Нарешті сьогодні дівчинку знайшли в лісі. Вона жива, але дуже стомлена, спрагла і голодна. Протиправних дій щодо дитини не було скоєно, Віолетта занадто далеко пішла від дому та загубилася. Зараз знайдене маля оглядають лікарі”, – йдеться у повідомленні. today.politeka.net

Як повідомила пресслужба МВС України, пошуки тривали три дні безперервних пошуків. Більше тисячі людей, серед яких поліцейські, рятувальники, волонтери, місцеві мешканці, шукали дитину в селі, серед чагарників, боліт, обстежили всі навколишні водойми.

Нарешті сьогодні дівчинку знайшли в лісі.

Дівчинка безслідно зникла зі свого двору ще 23 травня о 19:00.

Дитину шукали волонтери, поліцієя, кінологи, водолази, до пошуків долучились місцеві жителі Скрипаїв, також навколишніх сіл та небайдужі харків’яни.

Начальник відділу поліції №2 Чугуївського районного управління поліції Павло Калган повідомив, що знайшовся свідок, який бачив дитину біля лісу.

Підліток розповів своїй бабусі, що бачив дівчинку біля лісосмуги.

Ним було вказано, куди дівчинка прямувала. Поліцейські та волонтери вкотре повністю перевірили лісосмугу, було відпрацьовано близько 60 квадратних кілометрів території лісу.

Поліцейський додав, що після завершення пошуків батьків можуть притягнути до відповідальності, також відомо, що слідчі розглядають декілька версій.

Rate article