Серед звичайного натовпу та без пропуску: Влад Яма “опустився на землю” на концерті Діми Монатіка в Маямі

Новини

Відомий хореограф Влад Яма знову у публічному місті: на цей зараз колишня зірка завітав на виступ до Монатіка, але серед звичайних гостей, а не як зірка.

Влад Яма засвітився на концерті Монатіка в Маямі

Влад Яма знову намагається нагадати про себе. Колишня відома українська зірка вже декілька років мешкає у США через війну та не вертався до країни. Довгий час він ховався та майже нічого не публікував на своїй сторінці, зараз нових фото в нього немає, лише викладає деякі сторіс, на які сам не попадає, лише був його син.

Хореограф займається і далі танцями, проводить індивідуальні та колективні тренування, на яких присутня його дружина, яка також навчається бальним танцям.

Влад Яма був улюбленцем публіки після суддівства на розважальних шоу і був справжньою зіркою, яку поважали та любили. Зараз аудиторія не розуміє вчинків Влада Ями, який загадково виїхав з країни та більшість часу навіть не з’являвся в інфопросторі.

Чоловік розмовляє переважно російською мовою, у деякий постах він пише українською, але все одно російська з’являється більше. Через це нещодавно Яма попав у нове обурення, яке влаштувала аудиторія під його постом російською мовою.

Вчора, 27 червня в Маямі проходив концерт Діми Монатіка, на якому він виступав зі своїми новими хітами, в тому числі й з піснею “А що?”. Зібралось багато прихильників співака, які разом із ними співали пісні.

В тому числі сам Влад Яма також з’явився на концерті та опублікував декілька сторіс українською мовою із захопленням. Але, як ми бачимо, хореограф стоїть серед інших людей, посеред натовпу. Не у ВІП-зоні та навіть не близько до сцени.

Влад Яма засвітився на концерті Монатіка в Маямі
Влад Яма засвітився на концерті Монатіка в Маямі

Можливо це щоб бути ближче з народом, а що скоріше за все, Яму не запросили до впливових людей та він зайшов на концерт без запрошення, а як звичайна людина.

Яма підписав свої відео: “Дівчатам – окремий респект за вокал і танці. Браво, Артисте”. Проте, сам співак, який реагує на сторіс прихильників зазвичай, на відео Влада ніяк не відреагував.

Всі пісні Діми Монатіка лунали українською мовою, ті, що колись були написані російською, співак вже давно змінив тексти пісень, переспівав і тепер виступає виключно солов’їною.

Rate article