СБУ взялася за скандального настоятеля храму УПЦ МП: що він встиг накоїти, нові подробиці справи

Новини

Настоятелю Хресто-Воздвиженського кафедрального собору в Ужгороді Димитрію Сидору, який причетний до розпалювання релігійної ненависті, за матеріалами СБУ висунуто підозру. politeka.net

“У грудні минулого року він неодноразово публічно ображав релігійні почуття українців, які виявили бажання святкувати Різдво 25 грудня. Співробітники СБУ задокументували понад 7 епізодів, коли священник принижував релігійні почуття громадян інших конфесій та намагався сформувати ворожі настрої до них. Ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза підтвердила злочинні дії настоятеля храму”, — повідомили в пресслужбі СБУ.

Одіозному представнику УПЦ МП повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань та за іншими ознаками). Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу, триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

Додамо, в 2012 році отець Сидор був засуджений за те, що закликав до створення на території Закарпаття так званої організації “Підкарпатська Русь” під патронатом рф. Сидор є ярим ненависником інших релігійних конфесій, про що неодноразово пропагував у своїх проповідях.

Оцените статью
Добавить комментарий