Саміт G20: Індонезія виступила з несподіваною заявою щодо РФ

Новини

Влада Індонезії просить світ використовувати не таку жорстку риторику щодо Москви

Індонезія, яка приймає саміт G20, зокрема президент країни Джоко Відодо, закликав західних лідерів пом’якшити риторику щодо РФ у рамках заходу. Про це пише Politico.

«На американських, європейських, австралійських і японських посадових осіб чинять тиск індонезійські колеги, зокрема, президент Джоко Відодо, щоб вони продемонстрували гнучкість і розглянули можливість використання менш жорсткої риторики, щоб Москва погодилася на комюніке після завершення зустрічі», – йдеться в повідомленні видання.

На думку індонезійських політиків, заява за підсумками зустрічі буде розцінена Відодо як «особистий успіх». За їхніми словами, президент вважає себе головою найскладнішого саміту G20.

Зазначається, що Саудівська Аравія, Індія, Бразилія та Китай не хочуть засуджувати Росію. «Пекін вважатиме за неможливе прийняття будь-якої безпосередньої критики на адресу Росії», – підкреслює видання.
У вівторок на Балі стартує дводенний саміт країн G20. Путін відмінив свою участь кілька днів тому. Заявлено, що наразі Росію представляє міністр закордонних справ Сергій Лавров.

Оцените статью
Добавить комментарий