“Розплавило все і всіх”, – нові подробиці вибуху на заводі з виробництва “Тополь” у РФ =

Новини

Повідомляється, що на заводі мали проводити якісь випробування, але щось пішло не так, внаслідок чого стався вибух.

Під час вибуху на Воткінському заводі під Іжевськом у РФ, який займається виробництвом стратегічних ракетних комплексів “Тополь-М” та “Ярс”, загинули щонайменше 13 інженерів. Температура внаслідок вибуху була настільки високою, що “розплавила все та всіх”.

Про це пише Telegram-канал українського воєнкору Андрія Цаплієнка з посиланням на один із російських пабліків.

“Інженерів, які були на місці, а це 13 людей, так і не знайшли і, мабуть, уже не знайдуть. Температура була така, що розплавила все та всіх”– йдеться у повідомленні.

На заводі повинні були проводитись деякі випробування, але щось пішло не так, внаслідок чого стався вибух. Зараз у РФ розглядають дві версії того, що сталося: технологічна помилка та диверсія.

“Але знову списуватимуть на головотяпство інженерів та робітників”– пишуть розпаблики.

Нагадаємо, кадри потужного вибуху на Воткінському заводі під Іжевськом почали поширюватися в соцмережах увечері 7 лютого. Місцеві жителі повідомляли про сильну детонацію та велику пожежу.

Пізніше в МНС РФ підтвердили інформацію про вибух, а росЗМІ писали, що він стався під час проведення на підприємстві деяких випробувань. Російські офіційні органи не коментували наслідки того, що сталося на заводі.

Rate article