Росію чекає страшна розплата: астрологи дали прогноз, чим закінчиться війна в Україні

Новини

Росія вже 2023 року зіткнеться із жахливими наслідками своїх злодіянь в Україні. Глава Кремля Володимир Путін ще має шанс зупинитися, але він цього не зробить.

Про це заявила астрологиня Ганна Єфремова. “Росія програє цю війну і, починаючи з 2023 року, випробуватиме те, про що навіть подумати не могла останні 100 років.

“Україна вистоїть і зміцніє в 2023 році. Контрнаступ – це лише початок, він нарощуватиме свою міць і розростатиметься на всі боки”, – зазначила вона.

Зі свого боку, астролог Дмитро Уранус заявив, що Путін перебуває в положенні цугцванга – будь-яка його дія веде до неминучої поразки. Він сам затягує петлю влади на своїй шиї.

“Мобілізація в Росії, затягування війни та величезні жертви – дуже ймовірні, практично неминучі. Але це за умови, якщо Путін залишиться при владі… Путін розуміє, що якщо зупинить війну зараз, програє зараз, його розірвуть свої ж. А попереду такі дати…” – підкреслив він.

За словами Урануса, Путін збудував перевернуту піраміду проблем, яка рано чи пізно впаде і розчавить його та Росію. Він приречений на поразку у війні проти України.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий