Росії кінець! Данілов не підбирав слів: імперія Путіна приречена – що буде далі?

Новини

У Московії будуть квакати жаби, а Ічкерія стане незалежною.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що найважливішою санкцією щодо Росії має стати суцільний паркан навколо цієї країни. Данілов прогнозує, що Росія знову перетвориться на болото, а країни, проти яких РФ проявляла агресію, стануть незалежними.

“Санкція відносно Росії має бути одна: паркан великий (навколо) цієї країни, щоб звідти нікуди не виїжджала жодна людина, яка підтримує путінський цей рашизм. Це була б найпотужніша санкція.

Просто закрити їх: хай вони там собі по тайзі ходять, як ведмеді свого часу ходили.

Але є питання грошей деяких європейських країн, які кажуть, що гроші для них геть понад усе. І є проблема. Санкції мають бути такими, щоб відбулася повна консервація цієї території. Як вони були раніше болотами, так вони і мали б лишатися болотами. Зробити звільнення вільних країн — Ічкерії…

Є чеченський вільний народ. І Ічкерія, я неодноразово казав, буде вільною країною. Є Татарстан, багато інших. Там території, які будуть вільними. І лишиться болото, яке квакало на території Московії ще 300, 400, 500 років тому”, – сказав Данілов в інтерв’ю НВ.

Данілов також рекомендував розділяти чеченців та кадировців, які приїхали разом із росіянами воювати проти України: “На сьогодні чеченців на території Чечні майже немає, там всі кадирівці”.

Щодо міжнародного легіону, який формується із іноземців, котрі бажають воювати проти Росії, то Данілов сказав, що не говорити про обсяги: “Повірте, це доволі потужна армія. Ті, кого свого часу ображали рашисти, вони стоять на боці свободи, перемоги, нашого народу”.

Щобільше Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що світ має усвідомили, що війна проти України – це початок Третьої світової війни.

“Світ має усвідомлювати, що це початок Третьої світової війни. Якщо хтось вважає, що їх це омине, то тоді вони живуть в ілюзіях і не розуміють, що таке путінський рашизм, що таке сучасна Росія…

Якщо Китай прийме рішення підтримувати Росію військовою допомогою, то Третя світова тоді вже буде неминучою.

До того ж ми бачили, що на Гонконгській біржі всі китайські компанії обвалилися вслід за російськими. Якщо китайське керівництво вважає, що вони (розділяють) долю з РФ, то їхнє право. Хай спробують боротися зі всім світом”, – сказав він.

Крім того, за словами секретаря РНБО, наразі дух українського суспільства, військових, наших побратимів, — величезний і це ще одна із причин, чому білоруські військові не хочуть воювати з Україною та її народом.

“Вони володіють інформацією, скільки трупів російських вояк відправляється на територію Білорусі. Це можна було приховувати в перший, другий, третій день війни. Зараз, коли війна вже триває певний час, весь світ вже розуміє, що тут відбувається”, – зауважив він.

Данілов додав, що російська сторона не цікавиться долею полонених в Україні росіян. Також вони не забирають тіла вбитих окупантів.

Також секретар РНБО зазначив, що у світі недооцінили силу і потенціал української армії та народу: “Усі розвідки, включно з німецькою, давали нам три-чотири дні на цю операцію. Коли кадировці мали марширувати по Хрещатику? Зараз, блін! Марширувати будуть у себе там вдома в цинкових гробах на цвинтар”.

Крім того, Секретар РНБО Олексій Данілов присоромив французькі компанії, які продовжують співпрацювати із країною-окупантом Росією.

“Мені дуже прикро, коли компанії лишаються працювати на території РФ, коли вони за гроші продають свободу, демократію, і при тому кажуть, що вони вільні демократичні країни. Це виходить за певні межі.

До речі, тут лідером є Франція. Французькі компанії майже всі лишаються на території країни-агресора і працюють на криваві гроші. Ці гроші всі в крові наших дітей, наших близьких та рідних. Їм треба про це думати.

Вони не розуміють, що Путін за ці гроші купує снаряди, які вбивають дітей? Вони мають це усвідомлювати. І тільки спільно з всім світом ми можемо загальмувати цю хворобу, яка є на території РФ. Але навіть якщо нам французи і німці не будуть допомагати, я більше, ніж впевнений, перемога буде за нами”, – на останок сказав він.

Також Данілов розповів, що очевидно, що Україна у майбутньому буде у новому оборонному союзі, бажано із ядерною державою.

Інші військові інституції типу ООН він назвав недієвими.

джерело:korupciya.com

Rate article