Росіяни вкрали серіал “Спіймати Кайдаша” та не придумали нічого краще як скористатися невмілим фотошопом

Новини

На росії показують український серіал, але озвучений російською мовою

Відомий український серіал “Спіймати Кайдаша”, виявляється популярний не лише в Україні.

Віднедавна цей популярний український продукт можна подивитися на російських піратських сайтах. Ба більше, на афішах зовсім інші фото, до яких прифотошоплені обличчя українських акторів. Виглядає навіть смішно. Про це повідомив Григорій Бакланов на своїй сторінці Інстаграм, який у серіалі зіграв Лавріна та підкорив не одне дівоче серце.

Історія Григорія Бакланова. Фото: скрін Інстаграм

Історія Григорія Бакланова. Фото: скрін Інстаграм

Він опублікував у себе у соцмережі недолугі постери вкраденого серіалу та висміяв їх. Актор відмітив, що вони взяли абсолютно інші фото та за допомогою фоторедактору додали до тулубів обличчя українських акторів із серіалу.

Окрім того, росіяни переклали серіал на російську мову. Ба більше, в коментарях російські користувачі почали активно скаржитися на те, що в серіалі їм не вистачає діалогів російською мовою. Певно забули, що серіал український.

blank
Історія Григорія Бакланова. Фото: скрін Інстаграм

На цю ситуацію відреагувала в своїй соцмережі і колега Бакланова – Антоніна Хижняк. Вона зіграла одну з головних ролей – невістку Кайдашів Мотрю, яка відома своїм запальним характером. Окрім цього, її запросили на “Вихідний. Сніданок”, де також піднялося питання про безглузду пародію на український серіал. Жінка зазначила, що вони тільки і вміють красти, перероблювати та створювати різні фейки.

Серіал “Спіймати Кайдаша” знімався ще у 2020 році та містить 20 серій. В основі серіалу взяли твір Івана Нечуя-Левицького “Кайдашева сім’я”. Основна сюжетна лінія серіалу доволі класична – вічне протистояння двох поколінь однієї сім’ї. Там показані складні відносити між подружжям, свекрухою та невісткою, які проживають в одному домі. Серіал став досить популярним та зовсім недавно став доступний на міжнародній платформі Netflix.

Оцените статью
Добавить комментарий