Росія змінює тактику, що відомо: “Тепер головна мета ворога…”

Новини

Про це, як пише Politeka.net, в ефірі телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

“Ми бачимо вплив економічних санкцій на РФ. Вони намагаються обійти санкції, завезти комплектувальні, але це не так просто зробити», – повідомив Скібіцький.

За його словами, у росіян вже в дефіциті балістичні ракети “Іскандер”, наближаються до закінчення запаси “Калібрів”, а також зменшується кількість крилатих ракет повітряного базування Х-101, Х-555.

В розвідці зазначили, що Росія здатна ще максимум на 2-3 потужних удари з високоточного озброєння.

Але виробництво ракет в окупантів не припиняється, Так, військові ЗСУ знаходять уламки ракет, виготовлені в IV кварталі 2022 року.

А це, за словами Скібіцького, означає, що їх виробляють і зразу відправляють для обстрілів України.

“Ворог почав комбінувати та змінювати тактику, застосовуючи в різних конфігураціях й іранські БПЛА, і ракети старого типу, і високоточні балістичні ракети та перероблені ракети С-300”, — пояснив представник розвідки.

Крім того, окупанти почали відчувати дефіцит РСЗВ: “Смерч”, “Ураган” і навіть артилерійські снаряди калібру 122 мм, 152 мм.

Українські розвідники постійно фіксує заходи Росії з поповнення цими боєприпасами з інших країн.

«Велику кількість вони завезли з Білорусі і дуже активно працюють з іншими країнами, щоб знайти запаси», – сказав Скібіцький.

Про зміну тактики окупантів розповів і військовий експерт Олег Жданов.

“Тепер головна мета – не завдати шкоди, а морально втомити суспільство”, – заявив він.

За його оцінками, тепер ця тактика “виснаження” може стати основною, пише OBOZREVATEL.

Оцените статью
Добавить комментарий