Росія вербує на війну сирійців, до схеми причетні турфірми, – ГУР

Новини

Росія вербує на війну проти України найманців у Сирії. Їм за прискореною процедурою видають російські паспорти.

За даними розвідки, підготовка відбувається на сирійській території неподалік міста Алеппо та аеродрому Kuweires. Перша партія (близько тисячі найманців) проходить вишкіл з акцентом на ведення бойових дій у міській забудові.

Після проходження навчань бойовиків доправлять на авіабазу Хмеймім, а звідти в Росію. Після прибуття їм видають російські паспорти, а потім мобілізують до окупаційної армії.

ГУР опублікувало відео, де сирійцям вручили паспорти РФ, виготовлені за п’ять днів.

У ГУР зазначають, що рекрутинг до армії сирійців Москва здійснює через туристичні фірми. Сирійцям спершу обіцяють роботу охоронців на нафтопереробних об’єктах в Якутії, а потім заманюють на “більш високооплачувану роботу” до Бурятії.

У Улан-Уде паспортизованих найманців чекає мобілізація до 5-ї окремої гвардійської танкової бригади ЗС РФ (в/ч 46108) та подальша участь у бойових діях в Україні.

“Рекрутинг сирійців на війну свідчить про погіршення морально-психологічного стану російських окупаційних військ через масштабні втрати та необхідність їх поповнювати для подальших м’ясних штурмів”, – йдеться у повідомленні.

Rate article