Росія продовжує зазнавати втрат в Україні, у деяких полках ліквідовано понад 40% солдатів – Генштаб

Новини

Вище військове командування Російської Федерації приховує втрати особового складу своєї армії. І не просто так: у низці підрозділів вони сягають 40% як у живій силі, так і у техніці.

Це призвело до масових спроб російських військовослужбовців розривати контракти, аби не гинути за амбіції Кремля в Україні. Про це у вечірньому зведенні розповіли у Генеральному Штабі ЗСУ..

Там нагадали, що від початку вторгнення 24 лютого і до 4 квітня російські командувачі усього двічі назвали суттєво занижені втрати окупаційної армії в Україні. Насправді ж реальна кількість загиблих може перевищувати навіть підтверджені дані, які щодня надає українське командування.

Деякі підрозділи окупаційної армії розгромлені майже на половину.

“За наявною інформацією, втрати 20-ї мотострілецької дивізії (Камишин, Волгоградська область) 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу, зокрема: 33-го, 255-го, 294-го мотострілецьких полків, які повернулись в пункти постійної дислокації, склали до 40% особового складу, озброєння та військової техніки. Як наслідок – значна частина військовослужбовців, яким пощастило повернутися, намагається звільнитис”, – констатували в ГШ ЗСУ.

Шалена кількість поранених окупантів вже “поклала” систему військових медичних закладів як Росії, так і Білорусі. Лікарні захлинаються від безперервного потоку військовослужбовців путінської армії, яких щодня виводять з ладу українські захисники.

Тепер під потреби окупантів забирають і цивільні лікарні.

“Так, медичний персонал центральної районної лікарні у Глушково Курської області переведено на посилений режим чергування. Це пов’язано з тим, що в період з 29 березня по 2 квітня, з території Сумської області до зазначеного лікувального закладу надійшло близько 100 поранених окупантів”, – повідомили в ГШ ЗСУ.

“Віджимають” окупанти для лікування своїх солдат і цивільні лікарні на окупованих українських територіях, а також споруджують “польові шпиталі”

“В місті Ізюм, через значні втрати особового складу підрозділів 237-го танкового полку та 752-го мотострілецького полку 3-ї мотострілецької дивізії, загарбники були вимушені обладнати польовий шпиталь в приміщенні місцевої школи”, – кажуть українські воїни.

Схожа історія – в окупованому місті Пологи на Запоріжжі. Там окупанти захопили та замінували внутрішню територію центральної районної лікарні і заборонили приходити туди персоналу і хворим. Уся ЦРЛ тепер зайнята пораненими рашистами.

Втрати, які рашисти несуть щодня, зокрема, й серед офіцерського складу, російські генерали намагаються поповнити за рахунок офіцерів вищих військових навчальних закладів. Зокрема, терміново готують до заміщення вакантних посад у воюючих військових частинах офіцерів з військової академії зв’язку у Санкт-Петербурзі.

На окупованих територіях України, за даними української розвідки, окупанти продовжують терор мирного населення. В Ізюмі рашисти проводять фільтраційні заходи і силоміць вивозять людей в РФ. Довкола Нової Каховки на Херсонщині окупанти встановили блокпости з посиленим пропускним режимом. На цих блокпостах мирних українців затримують і змушують копати окопи для рашистів. Все частіше у людей відбирають автомобілі.

Однак українські воїни продовжують звільняти українські землі – і аби чимшвидше з України забрався останній окупант.

Rate article