Росія подвоїла атаки на сході України після відступу з Херсона, – WSJ

Новини

Втрата Херсона стала серйозним ударом для Росії. Але це також звільнило для РФ близько 20 000 військовослужбовців, яких можуть перекинути на інші фронти, у тому числі до східної частини Донецької області.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Wall Street Journal.

Україна готується до нового наступу там, оскільки війська з Херсона приєднуються до битви разом із деякими із 300 000 осіб, яких нещодавно мобілізували в РФ.
Президент України Володимир Зеленський заявив у своєму зверненні, що лише за п’ятницю зафіксували близько 100 обстрілів у Донецькій області.

“Жодного послаблення бойових дій чи перепочинку не було”, – заявляв він.

Відновлення уваги до східного фронту перегукується із діями Росії після того, як у березні вона була змушена відступити з Київської області та північної частини України. Тоді РФ заявила, що зосередиться на захопленні всього Донбасу. Цього літа після кількох тижнів інтенсивних артилерійських обстрілів російські війська зайняли міста Сєверодонецьк і Лисичанськ, а також взяли під свій контроль майже всю Луганську область.

Однак прибуття далекобійної високоточної артилерії зі США допомогло українським силам загальмувати наступ. З настанням зими військові аналітики передбачають, що лінія фронту може знову стати статичнішою. Брудна і похмура погода пізньої осені може перешкодити використанню техніки та дронів, а відсутність листя може оголити війська. Проте, заморожена земля і більш ясне небо в середині зими також можуть допомогти силам, які мають відповідне зимове спорядження, вважають аналітики.

Оцените статью
Добавить комментарий