Росія p0збомбuла своє село повністю

Новини

Росія розбомбила із літаків своє село під Білгородом, куди нібито прорвалися російські добровольці.

Це російське село Козинка Грайворонського району, яке стоїть біля кордону з Україною. Вже кілька днів тут тривають запеклі бої російських добровольців із путінстами-федералами.

Ксперт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Репке вивчив відео одного з проросійських телеграм-каналів і виявив, що ЗС РФ атакують Козинку за допомогою авіації.

«На цьому відео показані масовані російські авіаудари по… Росії. Хоча ворожі режиму сили захопили лише одну вулицю в маленькому селі Козинка Білгородської області, Путін відповів жорстокою силою, наприклад, численними авіабомбами ФАБ-500, що планують, з винищувачів-бомбардувальників», — пише Рєпке.

Шойгу, мабуть, вирішив боротися з РДК та легіоном «Свобода Росії» за допомогою авіації, яка просто скидає бомби на житлові будинки. Одна з мешканок Грайворонського району поскаржилася, що у Козинці «вдома знесено з лиця землі».

Дивитись з 3.50 хв.

Белгород под обстрелом. Электронные повестки на весеннем призыве. Шамана будут изучать в школах

Провладний блогер Alex Parker підтвердив, що цього села вже “фактично не існує”.

За останніми даними, у місті Грайворон сьогодні під час обстрілу загинули двоє людей. Усього за останній тиждень у Білгородській області загинули 20 місцевих жителів, у тому числі діти, ще близько 100 постраждали. На першому відео – Козинка, на інших – Білгород та Грайворон.

Російські добровольці влаштували в Козинці засідку та ліквідували сина начальника інженерних військ ЗС РФ Романа Безсмертного.

Rate article