Романтичні обійми та щирі усмішки: Алла Пугачова показала, як провела час з Галкіним на шикарній яхті

Новини

Алла Пугачова показалася в обіймах свого коханого Максима Галкіна. Романтичні фото з відпочинку на яхті співачка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Алла Пугачова показала нові фото Галкіним

Легендарна артистка Алла Пугачова поділилася новими фотографіями, де показалась зі своїм чоловіком, гумористом Максимом Галкіним. Романтичні світлини, на яких співачка позує в обіймах коханого, вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Так, Примадонна оприлюднила дві фотографії з чоловіком, на яких зображена на шикарній яхті. Вони щасливо усміхаються та романтично обіймають один одного. На тлі зірок можна побачити багато інших яхт, що додали особливої атмосфери.

Нагадаємо, що Алла Борисівна разом із двома дітьми та чоловіком останні два роки живуть в Ізраїлі. Після початку повномасштабного вторгнення відома пара відкрито визначилася зі своєю позицією та вирішила покинути росію. Ще 24 лютого Галкін оприлюднив пост у своєму фотоблозі, де зазначив, що немає виправдання людям, які розв’язали війну. Пізніше і Примадонна дала зрозуміти, що підтримує думку чоловіка.

Алла Пугачова з Максом Галкіним та дітьми
Алла Пугачова з Максом Галкіним та дітьми

Нині зіркова пара підтримує українців. Максим Галкін проводить концерти, де збирає кошти для постраждалих від російської агресії. Також на виступах комік висміює російських пропагандистів та висловлює підтримку Україні. Під дописами подружжя в Instagram можна побачити безліч коментарів з подяками від українців, які висловлюють свою подяку.

Однак на їхню адресу надходять висловлювання від представників держави-агресора, які незадоволені позицією зірок. Зокрема, недавня публікація співачки неабияк їх роздратувала, що підтверджують негативні коментарі, залишені росіянами.

Алла Пугачова показала, як провела час з Галкіним на шикарній яхті
Алла Пугачова показала, як провела час з Галкіним на шикарній яхті

Загалом, інша частина публіки засипала знаменитостей компліментами та висловила вдячність за їхню творчість.

  • “Ось воно, щире, справжнє, міцне кохання. Дякую, що ви є”.
  • “Дві людини, близькі за духом”.
  • “Прекрасні”.
  • “Неймовірні. Україна вдячна за підтримку”.
Rate article