“Реалістичні фото”: Каменських показала свої невдалі кадри та закликала бути справжніми, а не ідеальними

Новини

Настя Каменських поділилась цікавою ідеєю зі своїми шанувальниками в Instagram і показала кілька невдалих кадрів. Тепер знаменитість буде вести оригінальну рубрику.

Настя Каменських поділилась оригінальною ідеєю

Українська співачка Настя Каменських порадувала прихильників оригінальною ідеєю. Артистка поділилась, що хоче запустити нову рубрику на своїй сторінці в Instagram, яка не лише розвеселить аудиторію, але й надихне сприйняти себе “справжніми, а не ідеальними”.

На своїй сторінці Каменських опублікувала новий допис, у якому поділилась двома світлинами, які описує як “невдалі”. На першому фото співачка поправляє волосся в той момент, коли її фотографують, а на іншому невчасно прикриває очі, що також зробило світлину менш якісною.

Знаменитість відверто підкреслила, що стандарти краси, які нав’язує світ, не повинні визначати наше ставлення до себе. За її словами, справжня краса полягає в тому, щоб залишатися вірним собі та не боятися бути неідеальними.

Настя Каменських пропонує своїм підписникам взяти участь у новій рубриці. Відтепер вони можуть ділитися своїми невдалими, але веселими кадрами, на яких відмічатимуть кумирку. Своєю чергою зірка обіцяє ставити вподобайки та коментувати фото своїх фанатів.

“Тому я хочу почати рубрику, де буду ділитися смішними, можливо не дуже вдалими, але життєвими і реалістичними фото”, – пише співачка.

До слова, один із невдалих кадрів, а саме з закоченими очима Насті Каменських, з’явився у її stories.

Настя Каменських довела, що любить себе такою, якою є
Настя Каменських довела, що любить себе такою, якою є

Під постом зібралося багато позитивних коментарів, адже ця ідея сподобалась прихильникам.

  • “Дуже класна ідея! Нагадати всім, що ми – живі люди”.
  • “Шикарна ідея! Круто дуже”.
  • “Це вже моя улюблена рубрика”.
  • “Давно пора вчитись сприймати себе якими ми є”.
  • “Дуже гарна ідея”.

Згодом співачка поділилась першими надісланими фото від фоловерів і додала, що з великим задоволенням переглядала кожне.

Rate article