“Путіну загрожує економічне пекло”: у Росії визнають одну з найсерйозніших криз в історії

Новини

У той час як президент РФ Володимир Путін продовжує брехати про те, що російська економіка вдало справляється із санкціями, у центробанку РФ вже визнали масштабну кризу. Масштаби проблем будуть одними із найбільших в історії РФ.

Про це пише британське видання Еxpress. “Путіну загрожує економічне пекло, оскільки Росія визнає, що санкції Заходу завдають шкоди країні… Країні буде важко оговтатися від руйнівних санкцій Заходу”, – говориться в публікації. Повідомляє obozrevatel.com

ЄС, схоже, готовий розірвати свої енергетичні зв’язки з Росією, що залишилися. Данил Бочков, експерт Ради з Росії, зазначив, що Центральний банк Росії визнав, що сьогоднішня криза – є одним із найсерйозніших викликів для Росії з 1990-х років. “Російська економіка адаптується до санкцій лише до середини 2023 року”, – зазначили експерти.

Санкції націлені не лише на банки, олігархів та тих, хто має тісні зв’язки з Путіним, а й на енергетичний сектор Росії. Президент США Джо Байден ще у березні підписав указ, який забороняє імпорт російської нафти, зрідженого природного газу та вугілля. Великобританія також зобов’язалася відмовитись від російської нафти до кінця року.

Оцените статью
Добавить комментарий