Путінські чиновники залякані санкціями та готові провести переговори, потай від диктатора попросили Захід закінчити війну

Новини

Наближені до путіна чиновники вже награлися у війну, і збираються покласти край війні. Звичайно ж, таємно від диктатора.

Про це повідомляє видання Mirror . повідомляє war.znaj.ua

Справа в тому, що на думку людей у ​​Кремлі війна в Україні затягнулася, і завдає шкоди не лише нашій країні, а й Росії. Також з неприємностями зіткнулися і наближені до путіна люди.

Еліта панікує, і хоче якнайшвидше розпочати мирні переговори, щоб покласти край цій кровопролитній воні. Один із чиновників навіть вирішив взяти ситуацію до своїх рук, і звернувся до Заходу з проханням допомогти змусити Україну сісти за стіл переговорів. Це дало зрозуміти Заходу, що Кремль паніки і відчайдушно потребує припинення кривавої війни.

путін, фото: скріншот з відео

Найбільше Кремль лякають міжнародні санкції, і ця інформація просочилася до західних спецслужб. Економіка продовжує падати, і “негативне зростання”, як кажуть пропагандисти, триватиме доти, доки війна не закінчиться.

Також тривога чиновників пов’язана з бойовими діями навколо Запорізької атомної електростанції, адже у разі чергової провокації окупантів Захід може знову запекли санкції.

Путін, фото з сайту Кремля

Все це, найімовірніше, робиться за спиною у російського диктатора путіну, адже він має намір продовжити війну далі.

“Представник путінського найближчого оточення направив на Захід сигнал про бажання вести переговори. Настрій кремлівської еліти – панічний” – йдеться у повідомленні.

Оцените статью
Добавить комментарий