Путін уже провалив свої стратегічні цілі в Україні: у Білому домі вказали на фіаско кремля

Новини

Кремлівський диктатор і надалі не зможе досягти своїх кінцевих цілей завдяки стійкості українського народу.

Стратегічні плани російського диктатора володимира путіна щодо війни проти України були провалені, і кремль явно не зможе досягти жодних інших намічених цілей. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Американський чиновник нагадав, як з початку вторгнення глава рф не приховував своїх планів захопити українську столицю Київ, знищити всю Україну як державу, стерти її ідентичність, а також перетворити країну на частину своєї федерації.

“Вони не досягли цього. Київ вистояв, Харків вистояв, Одеса вистояла, великі міста України на більшій території країни перебувають в українських руках, їх мужньо та вміло захищають українські військові за підтримки Сполучених Штатів та союзників по НАТО, а також інших країн з усього світу “, – зазначили у Білому домі.

ЗСУ, контрнаступ

Радник американського лідера наголосив, що у путіна нічого не вийшло. На його переконання, кремлівський диктатор і надалі не зможе досягти своїх кінцевих цілей завдяки стійкості українського народу.

Він додав, що хоч сили росії змогли “дюйм за дюймом” просунутися на окремих ділянках на сході України, але ЗСУ змусили заплатити за це високу ціну. Також росіяни платять і через санкції Заходу.

Оцените статью
Добавить комментарий