“Путін уже програв”: американський сенатор розповів, чим Україна вразила світ, і закликав збільшити допомогу

Новини

Український народ вразив цілий світ тим, як б’ється на смерть із російськими окупантами. І хоч воєнні дії ще деякий час триватимуть, уже можна стверджувати, що президент РФ Володимир Путін програв цю війну.

Про це 79-річний сенатор-республіканець Джим Ріш розповів в інтерв’ю “Європейській правді” на полях Галіфакського безпекового форуму, куди він прибув на чолі делегації американського Конгресу. Він закликав Білий дім збільшити допомогу для України.

Журналісти нагадали сенатору його слова “Ukraine will win”, які він свого часу назвав “трьома найважливішими словами” у міжнародній політиці, на що він відповів, що має три нових слова, не менш важливих, – “Путін уже програв”.

“Я справді так вважаю. Українці продемонстрували, що Путін ніколи не досягне своєї мети, ніколи не окупує вашу країну. Бо українці битимуться на смерть, щоб цього не сталося. Те, що ви робите, – неймовірно вражає, і це вже вразило увесь світ. І це зараз ключове: Путін вже програв. Хоча він наразі ще не знайшов, як йому вийти з усього цього, він ще шукатиме цей вихід”, – заявив сенатор Джим Ріш.

Водночас він зауважив, що воєнна поразка Путіна ще не відбулась і воєнні дії деякий час ще триватимуть, але, попри це, програш його вже очевидний.

Також сенатор-республіканець порушив питання надання Сполученими Штатами військової допомоги Україні. Зокрема, допомоги у закритті неба.

“Ми постійно говоримо з вашими військовими про те, яка зброя їм потрібна для цього, і на перших позиціях вони називають усе, що допоможе контролювати повітряний простір, як-от системи протиповітряної оборони. Зараз ми маємо більший успіх у цьому, але можемо робити ще більше”, – сказав Джим Ріш.

Він наголосив, що контроль повітря – це мета, якої необхідно досягти, щоб перемогти росіян. Тому що на землі українці їх щоразу перемагають.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий