Путін розшукує Зеленського і Порошенка. Видається смішно, але мене це не смішить, – Арсеній Яценюк

Новини

“Путін розшукує Зеленського і Порошенка. Видається смішно. Мене як першого чинного прем’єра, якого Росія подала в Інтерпол і абсурдно звинуватила в убивствах 30-ти російських військовослужбовців у Чечні, це не смішить. Такі дії – це не просто політична заява задля спроб делегітимізації Зеленського з юридичними складнощами в майбутньому при візитах у різні країни світу”, – пише колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передають Патріоти України, та продовжує:

“Такі дії – це довга гра, в якій Росія поставила собі за мету роками полювати на українських посадовців, і навіть тоді, коли вони перестануть ними бути, викрасти чи ліквідувати їх. Це зроблено не по приколу, а з метою узаконення дій  для самих себе.

Міжнародний кримінальний суд, який має відповідну юрисдикцію, видав ордер на арешт Путіна. Країни-учасники повинні забезпечити його виконання. А за злочин агресії Путін й інші злочинці повинні відповісти в спеціально створеному міжнародному трибуналі – так, як відповіли в Нюрнберзі. Із цього питання йдуть, як завжди, дискусії, а не дії”.

Rate article