Путін після оголошення часткової мобілізації в Росії назвав цілі війни проти України: “обмежився” Донбасом

Новини

Російський диктатор Володимир Путін знову озвучив цілі своєї “спецоперації”, а фактично – війни, що наразі триває в Україні. Вони нібито залишаються незмінними: “ЛНР” “звільнено” повністю, “ДНР” – частково.

Про це президент держави-терориста заявив у зверненні, яке з’явилося вранці 21 вересня. Зауважимо, що, окрім територій Донбасу, наразі також окуповано частини Херсонської та Запорізької областей України.

Також у своєму зверненні диктатор оголосив часткову мобілізацію у Росії, яка стартує з 21 вересня. Призову, за словами глави Кремля, підлягатимуть росіяни, які перебувають у запасі.

Президент країни-агресора заявив, що призвані на військову службу перед відправкою в частини нібито проходитимуть додаткову військову підготовку.

Перед цим в Інституті вивчення війни дійшли висновку, що плани Кремля щодо анексії тимчасово захоплених українських територій шляхом незаконних “референдумів” націлені насамперед на внутрішню аудиторію в РФ. Через брак кадрів у путінських військах росіян спробують переконати, що вони воюють за “свої” території.
OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий