Путін не піде на ядерний шантаж після того, як Китай його обсмикнув: Зубов пояснив, чому і ракетні удари скоро зійдуть нанівець

Новини

Глава Росії Володимир Путін не піде на ядерний шантаж після того, як Китай його обсмикнув. Він намагатиметься поставити українців у жахливі умови масованими ракетними атаками, передають Патріоти України.

Однак це призведе до ще більших збитків для самої країни-агресора. Таку думку висловив російський історик Андрій Зубов. “Як правильно говорять українські лідери, це призведе лише до того, що Росії доведеться більше платити репарацій за відновлення інфраструктури України”, – вважає він.
За його словами, російські погрози ядерною зброєю призведуть також до того, що Захід ще більше допомагатиме Україні – і зенітною зброєю, і різними альтернативними джерелами енергопостачання.
У підсумку, каже історик, це зведе ракетну війну РФ проти України дуже швидко: уже до грудня – “фактично нанівець”. “95% ракет будуть збиватися, а енергоресурси компенсуватимуться. Після цього Путіну треба вже йти самому”, – сказав Зубов.

Rate article