Путін був на крок від втрати влади: ЗМІ розповіли про змову в РФ після удару ракетою по Польщі

Новини

Після того як у вівторок, 15 листопада, стався інцидент з влученням ракети на територію Польщі, російський диктатор Володимир Путін був за крок від того, щоби втратити владу. Про це пише Telegram-канал Generall SVR, який нібито веде колишній генерал Служби зовнішньої розвідки (СЗР) РФ, передають Патріоти України.

За даними каналу, щойно інформація про інцидент стала доступна керівництву силового блоку, почалися активні неформальні консультації.

“Знаючи схильність Путіна до підняття ставок шляхом ескалації, а так само “можливості невчасно промахнутися на пару десятків кілометрів” у російської армії, зіставивши з інформацією, що надходить, у цієї групи силовиків швидко виникла впевненість, що відповіддю на удар Росії по країні, що входить в блок НАТО, може бути як удар у відповідь, так і ультиматум”, – йдеться у повідомленні.

Генерал СЗР зазначає, що “до певного моменту вже фактично дозріло рішення – якщо керівництво США і країни, що приєдналися, виявлять готовність до жорсткої відповіді, то кращим виходом буде відсторонення від влади чинного президента Росії Володимира Путіна і створення колегіальної ради силовиків, яка “тимчасово” візьме управління країною в свої руки і знизить рівень ескалації на зовнішніх контурах, звинувативши у всіх проблемах або тяжко хворого, або такого, що переступив закони, президента”.

Зазначається, що рішучість серед “змовників” в силовому блоці знизилася після того, як напруженість в Європі й НАТО спала, а США явно хотіли “зам’яти інцидент”. “Цього разу критична ситуація виявилася примарною й ризикувати для силовиків не мало сенсу, але наступного разу, а він колись буде, шансів у Путіна може і не бути”, – резюмували на каналі.

Оцените статью
Добавить комментарий